Tabela SALTEX IV ligi opolskiej 2015/2016

Lp Klub Meczy Br + Br - Pkt
1. Stal Brzeg 17 47 9 47
2.  Polonia Głubczyce 17 33

17

32
3. Pogoń Prudnik 17 17 12 29
4. LZS Starowice (b) 17 34 16 29
5. TOR Dobrzeń Wielki 17 31 24 28
6. Porawie Większyce 17 26 26 28
7. Małapanew Ozimek (s) 17 20 16 27
8. LZS Kup (b) 17 18 17 27
9. OKS Olesno 17 27 23 26
10.  MKS Gogolin (b) 17 23 24 24
11. KS Krasiejów (b) 17 23 29 24
12. Chemik K - Koźle 17 24 26 22
13. Olimpia Lewin Brzeski 17 13 19 18
14. Śląsk Łubniany 17 17 34 18
15. Skalnik Gracze (s) 17 16 25 18
16. Sparta Paczków 17 19 30 15
17. Start Namysłów 17 16 29 12
18. Czarni Otmuchów 17 14 42 4

 

Strzelcy 2015/2016

10 -  Wojciech Hober

8 - Michał Bienias

5 - Kamil Jasina

1 - Adrian Brzenska

1 - Sebastian Jainta

1 - Bartosz Kowalczyk

1 - Krzysztof Meryk

 

RUNDA JESIENNA 2015/16 


1. kolejka 8 sierpnia          Pogoń Prudnik - OKS Olesno 2:0

 

2. kolejka 15 sierpnia         OKS Olesno – Kup 0:2

 

3. kolejka 19 sierpnia         Start Namysłów - OKS Olesno 1:2

 

4. kolejka 22 sierpnia          OKS Olesno – Starowice 1:1



5. kolejka 29 sierpnia          Chemik Kędzierzyn-Koźle - OKS Olesno 0:2



6. kolejka 5 września           Olimpia Lewin Brzeski - OKS Olesno 1:1

 

7. kolejka 12 września         OKS Olesno - Sparta Paczków 1:2



8. kolejka 19 września         Małapanew Ozimek - OKS Olesno 0:0



9. kolejka 26 września         OKS Olesno - Polonia Głubczyce 1:3



10. kolejka 3 października    Śląsk Łubniany - OKS Olesno 3:1



11. kolejka 11 października    OKS Olesno - MKS Gogolin 3:0



12. kolejka 17 października    TOR Dobrzeń Wielki - OKS Olesno 3:4

 

13. kolejka 24 października    OKS Olesno - Po-Ra-Wie Większyce 2:1

 

14. kolejka 31 października    Czarni Otmuchów- OKS Olesno 0:3

 

15. kolejka 7 listopada           OKS Olesno - Stal Brzeg 2:2



16. kolejka 14  listopada        KS Krasiejów - OKS Olesno 2:2



17. kolejka 21 listopada        OKS Olesno - Skalnik Gracze 2:0

 

RUNDA WIOSENNA 2015/16 

 

18. kolejka 5 marca                     OKS Olesno - Pogoń Prudnik

 

19. kolejka 12 marca             LZS Kup - OKS Olesno

 

20. kolejka 19 marca             OKS Olesno - NKS Start Namysłów

 

21. kolejka 26 marca             LZS Starowice - OKS Olesno

 

22. kolejka 2 kwietnia           OKS Olesno - Chemik K - Koźle

 

23 kolejka. 9 kwietnia           OKS Olesno - Olimpia Lewin Brzeski

 

24 kolejka. 16 kwietnia         Sparta Paczków - OKS Olesno

 

25 kolejka. 23 kwietnia         OKS Olesno - Małapanew Ozimek

 

26 kolejka. 30 kwietnia         Polonia Głubczyce - OKS Olesno

 

27 kolejka 8 maja                 OKS Olesno - Śląsk Łubniany

 

28 kolejka 14 maja               MKS Gogolin - OKS Olesno

 

29 kolejka 21 maja               OKS Olesno - TOR Dobrzeń Wielki

 

30 kolejka 25 maja               Porawie Większyce - OKS Olesno

 

31 kolejka 28 maja               OKS Olesno - Czarni Otmuchów

 

32 kolejka 4 czerwiec           BTP Stal Brzeg - OKS Olesno

 

33 kolejka 8 czerwca          OKS Olesno - KS Krasiejów

 

34 kolejka 11 czerwca          Skalnik Gracze - OKS Olesno

 

SPARINGI ZIMOWE

23.01.2016 OKS Olesno 2:3 KS Krapkowice

30.01.2016 Sarmacja Będzin 0:1 OKS Olesno

05.02.2016 Pomologia Prószków 2:1 OKS Olesno

13.02.2015 OKS Olesno 0:0 LZS Starowice

18.02.2015 OKS Olesno 8:0 LZS Proślice

20.02.2015 OKS Olesno 0:1 KS Krasiejów

27.02.2016 OKS Olesno 1:3 Lechia Dzierżoniów

 

KADRA

 

Grzegorz Krawczyk  TRENER

  • krawczyk10






 

 

 

Dawid SŁADEK - BRAMKARZ, urodzony 09.07.1996 r. Mks Kluczbork

 

  • halski2

 Rafał HALSKI -BRAMKARZ, urodzony 07.07. 1981 r. LZS Rudniki

                                       

                                     OBROŃCY

 



 



 

 

 

 

Wojciech GÓRSKI - OBROŃCA, urodzony 11.061996 r. Wychowanek

Tomasz WOŹNY - OBROŃCA, urodzony 16.09. 1986 r. Lzs Rudniki

Andrzej KRZYMINSKI -  OBROŃCA, urodzony 06.07. 1989 r. Małapanew Ozimek



 

                                                    POMOCNICY






 



 

Jakub GÓRKA - POMOCNIK, urodzony 20.11.1995 r. Wychowanek

Thomas SKOWRONEK - POMOCNIK, urodzony 17.07.1997 r. Wychowanek

Michał BIENIAS - POMOCNIK, urodzony 12.07.1994 r. Swornica Czarnowąsy

Krzysztof MERYK - POMOCNIK, urodzony 11.07.1993 r. Małapanew Ozimek

Wojciech HOBER - POMOCNIK, urodzony 20.01.1988 r. Mks Kluczbork

Patrick RIEMANN - POMOCNIK, urodzony 09.11.1995 r. Małapanew Ozimek

Adrian BRZENSKA - POMOCNIK, urodzony 20.09.1990 r. Małapanew Ozimek 


 

                       NAPASTNICY